www.ogloszenia-trojmiasto.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:3 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:21 | Ogłoszeń:685

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 
Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
 Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

 

Promowane

   

  Ciekawe linki


   Malowanie elewacji

   Pamiętaj że farbę elewacyjną oraz metodę renowacji należy wybrać w oparciu o wiek i stan techniczny elewacji trakcie malowania temperatura

   
   
  Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pielgrzymi Pióra Wstęp Do Kaligrafii łacińskiej-uncjała I Malowanie Inicjału

  Pielgrzymi Pióra Wstęp Do Kaligrafii łacińskiej-uncjała I Malowanie Inicjału

  Warsztaty wprowadzające w świat kaligrafii. W drugim dniu warsztatów uczestnicy zaprojektują ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE dla bliskiej osoby i ozdobią tekst INICJAŁEM ? malowaną gwaszami pierwszą literą, wzorowaną na wybranym inicjale średniowiecznym.

  26 ? 27 LISTOPADA (sobota 10:00 ? 17:00, niedziela 10:00 ? 15:00) w Gdańsku Warsztat przeznaczony jest dla osób dorosłych.

  W programie:
  ?krótki wykład i zaznajomienie się z narzędziami pisarskimi,
  ?poznanie skali i duktu uncjały,
  ?ćwiczenie rodzin liter, pisania słów i zdań.
  W drugim dniu warsztatów uczestnicy zaprojektują ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE dla bliskiej osoby i ozdobią tekst INICJAŁEM ? malowaną gwaszami pierwszą literą, wzorowaną na wybranym inicjale średniowiecznym.

  Każdy uczestnik będzie pracował w swoim własnym tempie, przy wsparciu i wskazówkach prowadzącej - dzięki nim osoba początkująca może łatwiej rozpocząć przygodę z pisaniem, unikając błędów Uczestnicy otrzymają wzory pisma, dowiedzą się też, jak samodzielnie rozwijać zainteresowanie kaligrafią, korzystając z dostępnych materiałów, narzędzi i wydawnictw.

  Ćwiczenie pięknego pisma niesie ze sobą rozliczne pożytki. Rozwija koordynację wzrokowo- ruchową, wyobraźnię, kreatywność, kształtuje cierpliwość i umiejętność koncentracji, wyostrza wzrok? Daje też wiele satysfakcji osobie piszącej oraz umożliwia sprawienia radości innym. Zaprojektowanie i osobiste wykonanie zaproszeń, podziękowań, kartek okolicznościowych, przekazanie komuś w harmonijnej formie wyrazów szacunku i miłości - to tylko kilka przykładów wykorzystania umiejętności pięknego pisania.

  Prowadząca: Barbara Wilińska-o sobie mówi tak:
  ?Śpiew, muzyka i kaligrafia są radością mojego życia. Jestem przekonana, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć zajmować się tym, co jest bliskie sercu. Studiując psychologię na UAM w Poznaniu ukończyłam średnią szkołę muzyczną. Później na własną rękę rozwijałam swoje zainteresowania muzyczne, m.in. ucząc się u śpiewaczek starszego pokolenia, mieszkających na wsi. Samodzielnie ćwiczyłam umiejętność pięknego pisania. Przyszedł też czas, aby dzielić swoje doświadczenia z innymi. Prowadzę dwie regularne grupy śpiewacze w Poznaniu oraz okazjonalne warsztaty głosowe i warsztaty kaligrafii łacińskiej na terenie kraju. Od wielu lat koncertuję solo i z zespołami śpiewając i grając na lirze korbowej, dulcymerze i innych instrumentach strunowych. Współtworzę zespoły wykonujące muzykę średniowieczną i tradycyjną różnych krajów. Jestem stypendystką Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2005 roku.

  Czas trwania: 16 godz. dydaktycznych. Po warsztacie każdy uczestnik zabiera swoje wytwory do domu.
  Cena: 250 złotych. Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały i narzędzia oraz imienne zaświadczenie o udziale w warsztatach
  Liczba miejsc ograniczona- konieczna wcześniejsza rezerwacja udziału.
  Miejsce : Gdańsk ( dokładny adres zostanie ustalony po zebraniu grupy)Zajęcia mogą się również odbyć się w Państwa placówkach

  Szczegółowe informacje i zapisy
  tel. (58) 306 95 04; 505 18 26 58 lub f.edukacyjna@onet.pl


  Popularne
   PDF
  Telefon: 583069504, 505182658

  Rodzaj: Oferuję

  Tagi:   Pielgrzymi Pióra Wstęp Do Kaligrafii łacińskiej-uncjała  I  Malowanie  Inicjału

   WWW

  Miasto/a:
   Gdańsk
  • Pielgrzymi Pióra Wstęp Do Kaligrafii łacińskiej-uncjała I Malowanie Inicjału
  • Pielgrzymi Pióra Wstęp Do Kaligrafii łacińskiej-uncjała I Malowanie Inicjału 2
  • Pielgrzymi Pióra Wstęp Do Kaligrafii łacińskiej-uncjała I Malowanie Inicjału 3
  « Poprzednie | Następne »
   

  Reklama

   
  Regulamin | Polityka prywatności | Patnerzy
  Copyright © 2010 - 2010 ogloszenia-trojmiasto.pl

  Wszelkie prawa zastrzeżone.