www.ogloszenia-trojmiasto.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:3 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:21 | Ogłoszeń:744

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 
Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
 Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

 

Promowane


 

Ciekawe linki
 
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pielgrzymi Pióra Wstęp Do Kaligrafii łacińskiej-uncjała I Malowanie Inicjału

Pielgrzymi Pióra Wstęp Do Kaligrafii łacińskiej-uncjała I Malowanie Inicjału

Warsztaty wprowadzające w świat kaligrafii. W drugim dniu warsztatów uczestnicy zaprojektują ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE dla bliskiej osoby i ozdobią tekst INICJAŁEM ? malowaną gwaszami pierwszą literą, wzorowaną na wybranym inicjale średniowiecznym.

26 ? 27 LISTOPADA (sobota 10:00 ? 17:00, niedziela 10:00 ? 15:00) w Gdańsku Warsztat przeznaczony jest dla osób dorosłych.

W programie:
?krótki wykład i zaznajomienie się z narzędziami pisarskimi,
?poznanie skali i duktu uncjały,
?ćwiczenie rodzin liter, pisania słów i zdań.
W drugim dniu warsztatów uczestnicy zaprojektują ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE dla bliskiej osoby i ozdobią tekst INICJAŁEM ? malowaną gwaszami pierwszą literą, wzorowaną na wybranym inicjale średniowiecznym.

Każdy uczestnik będzie pracował w swoim własnym tempie, przy wsparciu i wskazówkach prowadzącej - dzięki nim osoba początkująca może łatwiej rozpocząć przygodę z pisaniem, unikając błędów Uczestnicy otrzymają wzory pisma, dowiedzą się też, jak samodzielnie rozwijać zainteresowanie kaligrafią, korzystając z dostępnych materiałów, narzędzi i wydawnictw.

Ćwiczenie pięknego pisma niesie ze sobą rozliczne pożytki. Rozwija koordynację wzrokowo- ruchową, wyobraźnię, kreatywność, kształtuje cierpliwość i umiejętność koncentracji, wyostrza wzrok? Daje też wiele satysfakcji osobie piszącej oraz umożliwia sprawienia radości innym. Zaprojektowanie i osobiste wykonanie zaproszeń, podziękowań, kartek okolicznościowych, przekazanie komuś w harmonijnej formie wyrazów szacunku i miłości - to tylko kilka przykładów wykorzystania umiejętności pięknego pisania.

Prowadząca: Barbara Wilińska-o sobie mówi tak:
?Śpiew, muzyka i kaligrafia są radością mojego życia. Jestem przekonana, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć zajmować się tym, co jest bliskie sercu. Studiując psychologię na UAM w Poznaniu ukończyłam średnią szkołę muzyczną. Później na własną rękę rozwijałam swoje zainteresowania muzyczne, m.in. ucząc się u śpiewaczek starszego pokolenia, mieszkających na wsi. Samodzielnie ćwiczyłam umiejętność pięknego pisania. Przyszedł też czas, aby dzielić swoje doświadczenia z innymi. Prowadzę dwie regularne grupy śpiewacze w Poznaniu oraz okazjonalne warsztaty głosowe i warsztaty kaligrafii łacińskiej na terenie kraju. Od wielu lat koncertuję solo i z zespołami śpiewając i grając na lirze korbowej, dulcymerze i innych instrumentach strunowych. Współtworzę zespoły wykonujące muzykę średniowieczną i tradycyjną różnych krajów. Jestem stypendystką Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2005 roku.

Czas trwania: 16 godz. dydaktycznych. Po warsztacie każdy uczestnik zabiera swoje wytwory do domu.
Cena: 250 złotych. Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały i narzędzia oraz imienne zaświadczenie o udziale w warsztatach
Liczba miejsc ograniczona- konieczna wcześniejsza rezerwacja udziału.
Miejsce : Gdańsk ( dokładny adres zostanie ustalony po zebraniu grupy)Zajęcia mogą się również odbyć się w Państwa placówkach

Szczegółowe informacje i zapisy
tel. (58) 306 95 04; 505 18 26 58 lub f.edukacyjna@onet.pl


Popularne
 PDF
Telefon: 583069504, 505182658

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Pielgrzymi Pióra Wstęp Do Kaligrafii łacińskiej-uncjała  I  Malowanie  Inicjału

 WWW

Miasto/a:
 Gdańsk
 • Pielgrzymi Pióra Wstęp Do Kaligrafii łacińskiej-uncjała I Malowanie Inicjału
 • Pielgrzymi Pióra Wstęp Do Kaligrafii łacińskiej-uncjała I Malowanie Inicjału 2
 • Pielgrzymi Pióra Wstęp Do Kaligrafii łacińskiej-uncjała I Malowanie Inicjału 3
« Poprzednie | Następne »
 

Reklama

 
Regulamin | Polityka prywatności | Patnerzy
Copyright © 2010 - 2010 ogloszenia-trojmiasto.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.